çumra nöbetçi eczane Çumra Nöbetçi Eczane   { Yeni Doğan Eczanesi }   çumra nöbetci eczane telefonu 0332 447 33 13   çumra nöbetci eczane adresi Yenidoğan Mh. Alparslan Cd. No:76a-b
19 Ocak 2021 Salı

Atiker Konyaspor Galatasaray maçına hakem Mete Kalkavan damga vurdu

çumra haber tarihi 15.01.2017    çumra haber kategori Spor     çumra haber okunma 1929
Atiker Konyaspor Galatasaray maçına hakem Mete Kalkavan damga vurdu Atiker Konyaspor'un  evinde Galatassaray'a 1-0 yenildiği maça hakem Mete Kalkavan damga vurdu. Maçta Konyasporlu futbolcular için kolay kart gösteren Mete Kalkavan aynı cesareti Galatasaraylı  futbolcular için gösteremedi.
Maçın 71. dakikasında Ali Çamdalı'na itirazdan peşpeşe iki sarı kart göstererek kırmızı kartla oyun dışı bırakan Kalkavan'a tepki yağdı.  Taraftarlar, "Futbolun katilleri Türk hakemleri", "Mete gol gol gol" şeklinde tezahürat yaptı. Konyaspor kenar yönetimi de hakemin kırmızı kartından sonra büyük tepki gösterdi.
Konyaspor, karşısında pozisyon bulmakta zorlanan ve nerdeyse yakaldığı tek pozisyonda golü bularak öne geçen Galatasaray, bu kırmızı kart sonrası büyük ölçüde rahatladı. Kalan dakikalarda maç boyunca bulamadığı pozisyonları da bulma şansı yakaladı.
çumra haber yorumları cumradan.com