çumra nöbetçi eczane Çumra Nöbetçi Eczane   { Yeni Doğan Eczanesi }   çumra nöbetci eczane telefonu 0332 447 33 13   çumra nöbetci eczane adresi Yenidoğan Mh. Alparslan Cd. No:76a-b
19 Ocak 2021 Salı

Çumra'da Liselerarası Münazara Yarışması

çumra haber tarihi 22.01.2017    çumra haber kategori Eğitim     çumra haber okunma 2657
Çumra Çumra Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Medeniyet Okulu Projesi kapsamında imzalanan protokolle yapılan Liselerarası Münazara Yarışması'nın finalistleri belli oldu. İlçede bulunan liselerin katıldığı yarışma, Çumra Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. 

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, yaptığı konuşmada, yarı finalde 4 lisenin mücadele ettiğini söyledi. Kendisinin de ilahiyat fakültesinde okuduğunu dile getiren Oğuz, "Dünyanın en güzel melekleri sizlersiniz. Allah sizden razı olsun. Mevla en güzel yerlere sizleri ulaştırsın inşallah. Hepinize başarılar diliyorum." dedi. Yarışma süresince verilen aralarda, 15 Temmuz temalı videolar ve görseller sunuldu.

Final yarıyıl tatili dönüşü gerçekleştirilecek. Çumra Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan Liseler arası Münazara yarışmalarında Finale Sedat Çumralı Kız Meslek Lisesi ve Çumra Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi kaldı.


çumra haber yorumları cumradan.com